Informace o nás

Máme bohaté zkušenosti s textilní výrobou, jsme specializovaní na strojní výrobu paličkovaných krajek (viz náš home web www.topak.cz) a zpracování PVA materiálů není pro nás, na rozdíl od jiných výrobců, žádným problémem. Technologie paličkované výroby je nejvhodnější k výrobě kvalitních PVA výrobků pro rybaření, zvládá dokonale nejsložitější druhy textilních vazeb, které metodou pletení nelze dosáhnout.

 


Jak jsme testovali

Před zahájení prodeje našich PVA výrobků jsme dali velkou kompletní sérii výrobků několika našim "testovacím" rybářům. Na testování se celý rok 2008 a 2009 podílel tým firmy www.vasr.cz. V roce 2009 se k testování a dolaďování našich výrobků připojil i Michal Kučera - MIKBAITS (www.mikbaits.cz) se svým týmem.
Vydatně nám pomáhali s úpravami punčoch, sbírali zkušenosti, připomínkovali naše jednotlivé provedení, plnili vlastními boilies, trhali, rozpouštěli, nahazovali, navrhovali změny a hlavně chytali, chytali a chytali. My jsme provedli řadu technických úprav aby byly naše punčochy nejlepší. A teď jsou pro vás připravené. Díky všem za profesionální spolupráci.
Prohlédněte si tabulku s návodem na použití PVA při různých teplotách vody nebo si prohlédněte videa z našich testů.

Nejste si jisti, jakou PVA punčochu použít?
Za jak dlouhou dobu se bezpečně rozpustí?
Jestli se nerozpadne dříve než je dopravena na místo, které jste si určili?
Pro jakou teplotu vody
použít jednotlivé provedení punčoch?
Co všechno ovlivní úspěch?:
1. Velikost montáže
2. Teplota vody
3. Váha celé montáže
4. Způsob napěchování
5. Hloubka ponoření
6. Proudění vody.

Podívejte se na naše testování a budete mistři v používání PVA punčošek. Připravili jsme pro vás nejrozsáhlejší přehled jednotlivých výrobků. Kompletní přehled průběhu testování, časů a teplot je ZDE včetně VIDEA.