Výrobky

STRONG - Tyto síťky vyrábíme z pevného materiálu, který snese vysoké mechanické namáhání. V Tabulce časů rozpuštění najdete nejvhodnější způsob použití. Použitá vazba je velmi pevná a umožňuje nahazovat i největší a těžké návnady do nejdelší vzdálenosti. Použití je vhodné i ve velmi studené vodě, rozpouštění punčochy je však pomalejší a k uvolnění návnady dojde během několika minut. Provedení STRONG je možné používat pro návnady větších rozměrů - boilies, pelety.

ELASTIC FINE & HARD  - Tyto punčochy vyrábíme z materiálu, který je určený pro rozpouštění při nižších i vyšších teplotách vody (viz naše Tabulka časů rozpuštění ZDE). Použitá vazba je pružná, při pěchování je možné změnšovat i zvětšovat průměr punčochy a přizpůsobit tak tvar návnady vaším potřebám.
Provedení FINE je vhodné pro lehčí a středně těžké návnady a rozpustí se pomalu i ve studené vodě, jen je nutné počítat s delší dobou, než je návnada uvolněná.
S provedením HARD můžete nahazovat i velmi těžké návnady, je vhodné pro použití v teplých vodách, ale rozpustí se bezpečně dobře i ve velmi studené vodě. HARD je universální punčocha, kterou můžete používat (díky charakteristice materálu PVA a textilní vazbě) po celý rok a pro všechny účely.

STUŽKA a ŠŇŮRKY a NIT
Výsledkem našeho vývoje je hrubá pletená stužka a hrubá pletená šňůrka, které jsou na povrchu zvrásněné jinou PVA přízí. Navléknutá návnada je tak "zabržděna" a při nahození nedojde k posunutí nebo sražení návnady na jednu stranu. Slouží dobře jako alternativa k PVA punčochám. Další novinkou je hladká pletená šňůrka, která je také pletená dutinka o průměru 1,5mm, náš speciální výrobek "padákovka", pevná a perfektní pro težké stringery a boilies. V naší výrobní nabídce samozřejmě nechybí ani klasická NIT - STRING, seskaná z několika pramenů PVA střiže, dostatečně pevná (2,5kg pevnost v tahu), ideální pro zavazování PVA punčoch a sáčků, na stringery, přivázání návnady atd. Koukněte ZDE pro více informací o šňůrkách a stužce.
Použitý materál je stejný jako u punčoch, to znamená kvalitní japonský, žádná China nebo jiné no-name.

Kompletní nabídku najdete ZDE v našem E-SHOPu


Naše balení

Naše standardní balení je v tubusu, které jsou na koncích uzavřeny způsobem, který jiní nemají. Používáme totiž gumové uzávěry, které mají několik velkých výhod oproti jiným "renomovaným" výrobcům (možná víc koukají na zisk než užitnou hodnotu, ale to posuďte sami...) Nemusíte mít obavy, že bude guma zapáchat a sníží užitnou hodnotu punčochy. Náš dodavatel nám potvrdil, že ani při teplotách 60°C, které se bežně dosáhne v létě v zaparkovaném autě, nedochází k uvolňování žádných aromatických látek z tohoto druhu gumy.
Hlavní výhodou našeho kompletu je:
- trvanlivost gumového uzávěru i při dlouhodobém používání mnoho let,
- dokonalá těsnost a odolnost proti vodě, vlhkosti, dešti, rose. Když vám naše balení v tubusu spadne do vody, určitě zůstane cenná punčocha neporušená díky 100% těsnosti (někteří výrobci, údajně značkový, dělají do obou uzávěrů dírky....:-(( , určitě víte proč.....)
- pružnost a tím i snadnost otevření i uzavření tubusu, bez námahy a bez použití jiných nástrojů k otevření, ulomených nehtů, říznutých prstů atd....
- vnitřní tubus je v horní části upravený seříznutím pro snadnější nabírání náplně, např. z krabičky nebo jiné nádoby s návnadou. Nemusíte používat další přípravek jako třeba trychtýř nebo jinou násypku. S naším tubusem zvládnete naplnění punčochy jednou rukou!!!
- na vnitřním tubusu je navléknutá vlastní punčocha, zajištěná gumičkou proti posunu a vše je zataveno v ochranné folii.
- standardní součástí celého kompletu je ORIGINÁLNÍ DŘEVĚNÉ PĚCHOVADLO.
- uvnitř balení najdete malý prospekt s návodem na použití.


Snažíme se dělat naše výrobky vždy s větší přidanou hodnotou než ostatní, naším cílem je hlavně spokojený uživatel, který si výrobky EASYFISHING oblíbí pro jejich spolehlivost a pohodlí používání a bude se k nim vracet. - všechny naše provedení punčoch jsou barevně odlišeny. Usnadňujeme vám orientaci v nabídce, můžete si lépe vybírat punčochy pro vaše specifické použití pro různé podmínky lovu podle teploty vody, váhy návnady, velikosti jednotlivých kousků (pelety,boilies....)

 

Další možností je koupení náhradního balení. Punčocha je navinuta na tvrdé kartě (nezamotá se vám při manipulaci, narozdíl od levných "no name" punčoch prodávaných na internetových aukcích, namačkaných a zasukovaných v igelitovém pytlíku, bez dokladu a bez záruky od no name prodejců...). Punčochy EASYFISHING jsou kromě obalu - blistru zataveny v ochranné folii, aby se bránila před vzdušnou vlhkostí a případnou neopatrností při první manipulaci.